Polityka prywatności

Zastrzegam prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności. Każdy użytkownik, który pobiera, kupuje szablony WWW zobowiązany jest do zapoznania się z aktualną polityką prywatności. Wyjątkiem stanowi pierwszy punkt polityki – on zawsze pozostanie taki sam.

Dane osobowe na dragonxt.pl:
  1. Nie udostępniam, nie odsprzedaję osobom trzecim twoich danych osobowych.
  2. W niektórych miejscach strony dragonxt.pl możesz zostać poproszony o podanie swoich danych (imię, e-mail). Dane te potrzebne są do poprawnego dodania do newslettera, z którego w każdej chwili i tak możesz się wypisać.

Dane osobowe w płatnościach internetowych:
  1. Podczas kupna szablonu korzystając z opcji płatności internetowych (przelewów) konieczne jest podanie swoich szczegółowych danych osobowych, w celu poprawnego wykonania przelewu z Twojego banku. Płatności te obsługuje serwis www.dotpay.pl przy użyciu protokołów bezpiecznego połączenia SSL (Secure Socket Layer) z użyciem certyfikatu cyfrowego i to właśnie tam odbywa się cała procedura. Przelewy internetowe są bezpieczne i szybkie. Przed dokonaniem przelewu należy zwrócić uwagę, czy w adresie strony dotpay.pl występuje kłodka – ona świadczy o bezpiecznym połączeniu. Po więcej informacji odnośnie typów płatności, proszę zajrzeć tutaj

Newsletter:
  1. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłki wiadomości dotyczących aktualizacji serwisu, jak i innych rzeczy związanych z nim.
  2. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłki wiadomości reklamowych.

Jeśli masz pytania – proszę pisać
szablony, templatki, themsy